APARTAMENT POD GUBAŁÓWKĄ 06

Noclegi pod Gubałówką

Powierzchnia: 30 m2
Liczba pokoi: 3
Dla: 4 osób

Zlokalizowany w samym centrum Zakopanego - 600 m od legendarnego deptaka, ulicy Krupówki i 200 m do stacji GUBAŁÓWKA. Położenie apartamentu gwarantuje fantastyczną bazę wypadową do wszelkich zakopiańskich atrakcji, a jednocześnie umożliwi naszym Gościom oddech od miejskiego zgiełku. 
Prowadzi stąd piękny szlak pieszo rowerowy na szczyt Gubałówki. Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą, sypialni oraz łazienki.

Dla zmotoryzowanych na miejscu jest zamykany parking. Na zewnątrz wspólnie z innymi apartamentami znajduje się WIATA BIESIADNA z GRILLEM. Możliwość zamieszkania do 4 osób

Apartament POD GUBAŁÓWKĄ 06 znajduje się w wyremontowanym budynku w samym SERCU ZAKOPANEGO. Należy do kompleksu APARTAMENTY POD GUBAŁÓWKĄ w skład którego wchodzi 8 apartamentów z możliwością zakwaterowania 32 osób, zlokalizowanych obok siebie w jednym budynku, co daje możliwość wynajęcia apartamentów przez wiele zaprzyjaźnionych osób. 

ZOBACZ CENNIK

Zapraszamy do Domu pod Gubałówką!

Witamy i zapraszamy na wypoczynek do miejsca z wieloletnią tradycją, jakim jest Dom Pod Gubałówką. Nasz obiekt funkcjonuje już od dawna, wcześniej jako dom gościnny z typowymi pokojami dla turystów. W 2021 roku w budynku został przeprowadzony generalny remont i dotychczasowe pokoje zostały przearanżowane na komfortowe i przestronne apartamenty.

Zapraszamy do Domu pod Gubałówką!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Polityka prywatności
menu